Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekStaňa Tvrdoň

2. místo Staříčský pohár 2009

1. místo Staříčský pohár 2007

2. místo Hanácká brdolka 2006

3. místo Staříčský pohár 2006

2. místo Prvomájové koulení 2006

2. místo Orlovský kahan 2005

1. místo Valšovický pohár 2005

 

Obrazek Zbyňa Jakeš - prezident

 

1. místo Svatováclavské koulení 2009 "B"

3. místo Orlovský kahan 2009

2. místo Selské koule 2009 "B"

2. místo Vo Jarinku 2009

2. místo Albrechtický kahan 2009

2. místo Orlovský kahan 2008

1. místo Beraní koule 2008

2. místo Orlovský kahan 2007

1. místo Slavkovský pohár 2007

3. místo Beraní koule 2007

2. místo Albrechtický kahan 2006

1. místo Orlovský kahan 2006

1. místo Valšovický pohár 2006

1. místo Albrechtický kahan 2006

1. místo Staříčský pohár 2006

2. místo Orlovský kahan 2005

1. místo Hanácká brdolka 2005

1. místo Valšovický pohár 2005

1. místo Prvomájové koulení 2005

 

ObrazekJirka Gratcl - správce

 

3. místo O kvader uhla 2009

2. místo Vo Jarinku 2009

2. místo Prvomájové koulení 2008

1. místo Prvomájové koulení 2006

1. místo Hanácká brdolka 2005

1. místo Svatováclavské koulení 2005

3. místo Valšovický pohár 2005

3. místo Prvomájové koulení 2005

 

ObrazekPetr Kuchyňka

 

 

 

 

Obrazek

                                     

Milan Pecha

 

2. místo Valšovický pohár 2005

 

 

 

 

 

 

ObrazekHanka Pechová

 

 

 

 

 

 

 

ObrazekPepa Pitron

 

1. místo Svatováclavské koulení 2005

3. místo Valšovický pohár 2005

 

 

 

 

 

 

 

 

ObrazekMira Kutý

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ObrazekVendula Kuchyňková

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ObrazekTom Kutý

 

2. místo Čerlinka cup 2009

 

1. místo O kvader uhla 2009

 

3. místo MČR ve vyrážení 2009 Kolová

 

3. místo O brněnskou kouli 2009

 

3. místo Vendeta 2009

 

1. místo Krumsínská Hroda 2009

 

3. místo Hanácky Bakole 2009

 

1. místo Vajtovy koule 2009

 

1. místo Vysočina open "B" 2009

 

1. místo Albrechtický pohár 2008

 

2. místo Svatováclavské koulení 2008

 

1. místo Valšovický pohár 2008

 

 3. místo Hanácky bakole 2008

 

 2. místo Prvomájové koulení 2008

 

 1.místo Svatováclavské koulení 2007

 

1. místo Hanácky bakole 2007

 

2. místo Orlovský kahan 2007

 

1. místo Slavskovský pohár 2007

 

2. místo Karlova pomlázka 2007

 

3. místo Svatováclavský turnaj 2006

 

1. místo Orlovský kahan 2006

 

2. místo Valšovický pohár 2006

 

1. místo Prvomájové koulení 2006

 

2. místo Orlovský kahan 2005

 

3. místo Svatováclavské koulení 2005

 

2. místo Prvomájové koulení 2005

 

 

 

                                     

 

ObrazekMiloš Pecha

 

1. místo Valšovický pohár 2005

 

 

 

 

 

 

 

ObrazekAmálka Pechová

 

 

2. místo Valšovický pohár 2005

 

 

 

 

 

 

ObrazekMira Mlčák

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ObrazekIva Mlčáková

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ObrazekHonza Kubeša

 

3. místo Prvomájové koulení 2006

1. místo Valšovický pohár 2005

 

 

 

 

 

 

 

 

ObrazekLenka Kubešová

 

3. místo Prvomájové koulení 2006

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ObrazekMartin Jakeš

 

3. místo Svatováclavské koulení 2009 "B"

1. místo O kvader uhla 2009 

1. místo Svatováclavské koulení 2008

 2. místo Orlovský kahan 2008 

 1. místo Beraní koule 2008

 1. místo Stříbrné prasátko 2007

 2. místo Orlovský kahan 2007

 1. místo Slavkovský pohár 2007

 2. místo Mistr pétanque 2007

 3. místo Staříčský pohár 2007

3. místo Albrechtický kahan 2007

2. místo Albrechtický pohár 2006

1. místo Orlovský kahan 2006

1. místo Staříčský pohár 2006

1. místo Prvomájové koulení 2006

3. místo Svatováclavské koulení 2005

 

                                    


ObrazekJarda Skácel

2. místo Staříčský pohár 2009

3. místo Hanácká brdolka 2006

 

 

 

 

 

 

 

 

ObrazekVerča Kočajnarová

 

 2. místo Mistr pétanque 2007

 2. místo Hanácká brdolka 2007

 1. místo Valšovický pohár 2006 - dětský turnaj

 3. místo Staříčský pohár 2006

 

 

 

 

 

 

 

ObrazekBronislav Kočajnar

 

 

 

 

 

 

ObrazekMartin Gratcl

2. místo Stříbrné prasátko 2008

3. místo Valšovický pohár 2005

 

 

 

 

 

 

 

 

ObrazekLukáš Mlčák

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ObrazekMiluška Kutá

 

2. místo Albrechtický pohár 2009

3. místo O prasečí hlavu 2009 

2. místo MČR dvojic 2009 Jihlava

1. místo Barevné koule 2009 

1. místo Vysočina open "B" 2009

2. místo Žebákova noční koule 2008

2. místo O pohár starosty Necpaly 2007

2. místo Karlova pomlázka 2007

3. místo Svatováclavský turnaj 2006

3. místo Hanácká brdolka 2006

3. místo Prvomájové koulení 2006

 

 

 

 

 

ObrazekHonza Mlčák

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ObrazekZbyňa Grepl

 

2. místo Stříbrné prasátko 2008 

3. místo Staříčský pohár 2007

4. místo Beraní koule 2007

 

 

 

 

 

 

 

 

ObrazekJirka Grepl

 

1. místo Svatováclavské koulení 2009 "B"

2. místo Orlovský kahan 2009

2. místo Selské koule 2009

3. místo O brněnskou kouli 2009

1. místo Krumsínská Hroda 2009

2. místo Mistr pétanque 2007

 

 

 

 

 

 

 

ObrazekPeťa Tománek - jednatel

 

3. místo O prasečí hlavu 2009

3. místo Svatováclavské koulení 2009 "B"

2. místo Selské koule 2009 "B"

2. místo MČR dvojic 2009 Jihlava 

1. místo Barevné koule 2009  

1. místo Albrechtický pohár 2008 

2. místo Žebákova noční koule 2008

2. místo O pohár starosty Necpaly 2007

 

 

 

 

Obrazek

 Lenka Svobodová

 

1. místo O kvader uhla 2009

2. místo Stříbrné prasátko 2008

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 Gabča Jakešová

 2. místo Orlovský kahan 2008

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek Miroslav Suk