Jdi na obsah Jdi na menu
 


PRVOMÁJOVÉ KOULENÍ

sportovní areál Valšovice     01.05.2010   

Trojice,    Třída: REGIONAL,    Hra systémem: systém dle propozic,    Kvalita: 27.375,    Týmů: 24,    Klubů: 8,    č.turnaje: 10020    

 

Výsledková listina

Pořadí Kat.

Licence

Jméno

Klub

Body

Bonus

1   26043 Král Pavel FENYX Adamov 136.875  
    23100 Hromek Jiří FENYX Adamov    
    10049 Dohnal Josef FENYX Adamov    
2   29040 Krpec Miroslav HRODE KRUMSÍN 109.500  
  29039 Krpcová Jana HRODE KRUMSÍN    
    23029 Kobza Ladislav HRODE KRUMSÍN    
3   99603 Vajčner Pavel 1.STAROBRNĚNSKÝ PK 95.813  
    27065 Grepl Zbyněk HRANICE VI.-VALŠOVICE    
      Kris Aleš      
4     Šurinová Tímea   82.125  
      Šurin Igor      
    29012 Grégr Josef FENYX Adamov    
5   25054 Gratcl Jiří HRANICE VI.-VALŠOVICE 75.281  
    26022 Gratcl Martin HRANICE VI.-VALŠOVICE    
  28055 Svobodová Lenka HRANICE VI.-VALŠOVICE    
6   23060 Ševčík Jaroslav PAK Albrechtice 68.438  
    29030 Tobola Jiří PAK Albrechtice    
    29028 Kachlíř Miloš PAK Albrechtice    
7   27023 Bureš Pavel st. KLIP Litovel 61.594  
  JZ 29022 Jakešová Gabriela HRANICE VI.-VALŠOVICE    
    26034 Vajčovec Kamil PAK Albrechtice    
8   21857 Linduška Petr KLIP Litovel 54.750  
    21861 Škobrtal Petr KLIP Litovel    
    21854 Fišr Vladimír KLIP Litovel    
9   99528 Bayer Miroslav PC AUSTERLITZ 1805 51.328  
    99529 Dvořák Josef PC AUSTERLITZ 1805    
  21760 Dvořáková Jarmila PC AUSTERLITZ 1805    
10   26033 Dujava Zdeněk PAK Albrechtice 47.906  
  29024 Dujavová Dagmar PAK Albrechtice    
    96005 Bukovčík Jan PAK Albrechtice    
11   27019 Polák Miloš KLIP Litovel 44.484  
      Petr Navrátil      
      Marek Vychodil      
12   26023 Skácel Jaroslav HRANICE VI.-VALŠOVICE 41.063  
      Nesvatbová Svatava      
      Macurová Ivana      
24   23084 Rylich Ladislav SLOPE BRNO 1.000  
  10129 Rylichová Jarmila SLOPE BRNO    
      Hasalová Pavla      
24     Ladislav Mašlaň   1.000  
    26021 Kočajnar Bronislav HRANICE VI.-VALŠOVICE    
      Milan Buzrla      
24 21858 Lindušková Vlasta KLIP Litovel 1.000  
    21863 Valenta Tomáš KLIP Litovel    
    22995 Beran Jiří KLIP Litovel    
24   24317 Anton Lubomír KLIP Litovel 1.000  
      Antonová Dana, Litovel      
    10139 Karásek Jiří HRODE KRUMSÍN    
24   10065 Pořízka Adam HRODE KRUMSÍN 1.000  
    10064 Pořízka Zbyšek HRODE KRUMSÍN    
      Faltýnek David      
24     Neoral Josef   1.000  
      Humplik Tomas      
      Ucik Zdenek      
24   29023 Suk Miroslav HRANICE VI.-VALŠOVICE 1.000  
      Ježíšek Jan      
      Krčmář Josef      
24     Jarkovský Patrik, T-RPAK   1.000  
      Blahušiak Patrik, T-RPAK      
      Gulas Matej, T-RPAK      
24   25069 Tvrdoň Stanislav HRANICE VI.-VALŠOVICE 1.000  
      Daniela Koričanská      
      Ludmila Sklenářová      
24 25057 Kubešová Lenka HRANICE VI.-VALŠOVICE 1.000  
    25056 Kubeša Jan HRANICE VI.-VALŠOVICE    
      Hasala Ivo      
24     Dominik Palička   1.000  
  26019 Mlčák Lukáš HRANICE VI.-VALŠOVICE    
      Adam Orava      
24     Suková Eva   1.000  
      Ježíšková Božena